211 221 895
zavolejte nám nyní

Musím zveřejnit účetní závěrku v OR?


Ano, týká se to všech subjektů zapsaných v obchodním rejstříku (OR).

Účetní závěrku je třeba předepsaným způsobem zveřejnit. Zveřejněním je odeslání podkladů rejstříkovému soudu.

Toto povinnost je v souladu s §21 zákona o účetnictví.

Závěrkou se rozumí:

Termín zveřejnění závěrky v OR

Termín zveřejnění je vždy do 31.12. následujícího roku.

Například do 31.12.2013 musíte zveřejnit závěrku roku 2012.

AKCE

Vedení účetnictví/d.e. zdarma +
sleva 50% na zpracování mezd po dobu prvních 3 měsíců.

Platíte jen zaúčtované doklady.
Akce platí při podpisu smlouvy na 1 rok.

Nabízíme Vám:

logo TaxAccount
TaxAccount s.r.o.
Blanická 1008/28
120 00 Praha 2

IČ:         24185019
DIČ:      CZ24185019
Účet:     2600503065/2010

211 221 895
zavolejte nám nyní

E-mail:   ucto@taxaccount.cz

Zobrazit všechny kontakty

Naši partneři

ČSOB Pojišťovna

Máme sjednáno profesní pojištění odpovědnosti do výše 5 000 000 Kč, zatím jsme jej ale nemuseli nikdy využít.

PREMIER SYSTEM - účetní software

Profesionální účetní software s 15-letou tradicí, nejvyšší verze Enterprise pro všechny velikosti firem, stabilní základ Vašeho podnikání.

FIRMIN

Zakládání či koupě firmy nikdy nebyla jednodušší, firma do 24 hodin i se sídlem v Praze. Již přes 2000 založených firem.

© 2011-2013 TaxAccount s.r.o. | Mapa stránek | Ochrana osobních údajů